14 dagen bedenktermijn
Gemonteerd geleverd
Betaal achteraf, dankzij Klarna
De driepotige design eetkamerstoel Lviv is de perfecte keuze!
-29% 349,00 Oorspronkelijke prijs was: 349,00. 249,00Huidige prijs is: 249,00.
Beschikbaar via nabestelling
Betaal achteraf of in 3 delen
Ben je op zoek naar een eetkamerstoel die niet alleen functioneel is, maar ook een statement maakt in je interieur? De driepotige design eetkamerstoel is de perfecte keuze! Met zijn eigentijdse uitstraling en hoogwaardige afwerking voegt deze stoel een vleugje elegantie toe aan elke eetruimte.
Waarom Kiezen Voor Onze Driepotige Design Eetkamerstoel?
Producteigenschappen:
Kleur: walnoot met lichte beige stof
Materiaal: eikenhout met veneer en boucle stof
Afmetingen (BxDxH): 60x55x75 cm
Mocht de stoel niet passen dan kun je deze binnen 14 dagen retourneren, hier zijn kosten aan verbonden. Stoelen worden gemonteerd geleverd!
| Diepte | 60 cm |
|---|---|
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitbreedte | 50 cm |
| Zitdiepte | 56 cm |
| Materiaal | Boucle stof, Eikenhout met veneer |
| Houtkleur | Walnoot |
| Stofkleur | licht beige |
| Serie | Lviv |
Filters