14 dagen bedenktermijn
Gemonteerd geleverd
Betaal achteraf, dankzij Klarna
De driepotige design eetkamerstoel is de perfecte keuze!
-30% 349,00 Oorspronkelijke prijs was: 349,00. 245,00Huidige prijs is: 245,00.
Beschikbaar via nabestelling
Betaal achteraf of in 3 delen
Ontdek de Perfecte Driepotige Design Eetkamerstoel!
Upgrade je interieur met onze driepotige design eetkamerstoel. Een unieke combinatie van stijl en comfort.
Ben je op zoek naar een eetkamerstoel die niet alleen functioneel is, maar ook een statement maakt in je interieur? De driepotige design eetkamerstoel is de perfecte keuze! Met zijn eigentijdse uitstraling en hoogwaardige afwerking voegt deze stoel een vleugje elegantie toe aan elke eetruimte.
Waarom Kiezen Voor Onze Driepotige Design Eetkamerstoel?
Producteigenschappen:
Kleur: Geolied naturel eikenhout met beige bouclé stof
Materiaal: eikenhout en bouclé stof
Afmetingen (BxDxH): 54x60x75 cm
| Breedte | 54 cm |
|---|---|
| Diepte | 60 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Materiaal | Eikenhout met veneer, Teddy stof |
| Houtkleur | Naturel |
| Stofkleur | licht beige |
| Serie | Lviv |
Filters